Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου
Την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα κόψαμε στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου παρουσία της Προέδρου κας Σοφίας Χάλαρη και του Διευθυντή κ. Γιάννη Γρηγορίου, της ΚΕΚΠΑ - ΔΙΕΚ, του Αντιδημάρχου Πρόνοιας κ. Απόστολου Ζαρκάδα - Βεργή, Σπουδαστών, Εκπαιδευτών και του Προσωπικού.
Την νοστιμότατη πίτα ετοίμασαν οι Σπουδαστές της ειδικότητας Αρτοποιίας - Ζαχαροπλαστικής με την επιμέλεια του Εκπαιδευτή τους κ. Κώστα Μπούρχα.
Καλή και Δημιουργική Χρονιά σε Όλους !!
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754141431597342146.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754141511161741035.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675414179291865916.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/167541418721421900.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675414214954055673.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/167541422613830000.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675414244604663090.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754142601792583183.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675414266701148664.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754142761457035374.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754142881000294657.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754143121969700069.jpg)
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675414786287808828.jpg)