Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου
Την φιλοσοφία του ομίλου Grecotel είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν σήμερα Σπουδαστές και Απόφοιτοι του ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου.
Η παρουσίαση του ομίλου ξενοδοχείων πραγματοποιήθηκε από τους Υπεύθυνους της εταιρίας, - τους οποίους ευχαριστούμε θερμά - στις εγκαταστάσεις της Σχολής και στο πλαίσιο των δράσεων του γραφείου ΓΕΑΣ για τη διασύνδεση του ΙΙΕΚ με την αγορά εργασίας.
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675415081783788433.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754150901600444275.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675415094979707300.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754150991834769797.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754151041782782743.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675415108967561679.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754151162116210522.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/16754151211527874572.jpg)
![Παρουσίαση της Grecotel στο ΙΙΕΚ Δήμου Βόλου](data/news/1675415127414407694.jpg)