Εκπαιδευτική επίσκεψη πραγματοποίησε η Ειδικότητα Στέλεχος Τουριστικών επιχειρήσεων του ΣΑΕΚ (ΙΙΕΚ) Δήμου Βόλου στο Info Center (Κέντρο Τουρισ
Εκπαιδευτική επίσκεψη πραγματοποίησε η Ειδικότητα Στέλεχος Τουριστικών επιχειρήσεων του ΣΑΕΚ (ΙΙΕΚ) Δήμου Βόλου στο Info Center (Κέντρο Τουριστικής Πληροφόρησης της Πόλης μας ). Τους Σπουδαστές και την Εκπαιδεύτρια τους κα Ε.Μουσκή υποδέχθηκαν, η Αντιδήμαρχος Τουρισμού κα Μ.Λαζάρου, ο Υπεύθυνος τουριστικής προβολής κ.Γ. Παπαμακάριος και το προσωπικό. Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης έγινε παρουσίαση, των δράσεων προβολής της περιοχής μας και της συνεργασίας με τοπικούς Φορείς & Επιχειρήσεις. Στη συζήτηση που ακολούθησε οι Σπουδαστές εξέφρασαν τις απορίες τους σε σχέση με το τουριστικό προϊόν της περιοχής μας και του τρόπου διαχείρισης του από τον Δήμο μας.
![Εκπαιδευτική επίσκεψη πραγματοποίησε η Ειδικότητα Στέλεχος Τουριστικών επιχειρήσεων του ΣΑΕΚ (ΙΙΕΚ) Δήμου Βόλου στο Info Center (Κέντρο Τουρισ](data/news/1706860592921208493.jpg)
![Εκπαιδευτική επίσκεψη πραγματοποίησε η Ειδικότητα Στέλεχος Τουριστικών επιχειρήσεων του ΣΑΕΚ (ΙΙΕΚ) Δήμου Βόλου στο Info Center (Κέντρο Τουρισ](data/news/17068606211934002684.jpg)
![Εκπαιδευτική επίσκεψη πραγματοποίησε η Ειδικότητα Στέλεχος Τουριστικών επιχειρήσεων του ΣΑΕΚ (ΙΙΕΚ) Δήμου Βόλου στο Info Center (Κέντρο Τουρισ](data/news/1706860636807302666.jpg)
![Εκπαιδευτική επίσκεψη πραγματοποίησε η Ειδικότητα Στέλεχος Τουριστικών επιχειρήσεων του ΣΑΕΚ (ΙΙΕΚ) Δήμου Βόλου στο Info Center (Κέντρο Τουρισ](data/news/17068607251626326866.jpg)